çörek otu kremi Ürün Görseli

Çörek Otu Kremi Faydaları Nelerdir?

Çörek otu yağı kremi, bütün dünyada binlerce senedir hastalıkların tedavisinde kullanılmıştır. Bu yazımda siz değerli okurlara Latince ismi Nigella Sative olan çörek otunu, çörek otu yağını ve çörek otu kremini sizlere anlatacağım.

Çörek otunu bu kadar çok değerli kılan şey içerisindeki vitamin ve minerallerdir. A, H, C, B1, B2 ve B6 vitaminleri açısından oldukca varlıklı olan çörek otunda mineral olarak ise; selenyum, çinko ve magnezyum içermektedir. Bu tarz şeylerin yanında çörek otunda sodyum, potasyum, kalsiyum, çinko, demir, magnezyum, bakır, fosfor, selenyum, A vitamini, B vitamini ve C vitamini içermektedir. Birçok hastalığın şifa kaynağı olan thymoquinone, hem çörek otunun bir bileşenidir aynı zamanda bronşit, alerji, artrite, astım ve romatizma gibi hastalıkların şiddetini azaltmanın yanında kan şekerini düşürür ve ürik asit azaltıcı tesirleri vardır. Biliyorsunuz çörek otu kremi sadece cilt için kullanılmamaktadır. Aynı zamanda masaj için ve ağrılar için de kullanılmaktadır. Çörek otu kremi sitemiz de satılmakta olan ürün ise ağrı kremi olarak geçmektedir.

corek-otu-kremi-faydalari-nelerdir

Çörek Otu Krem Sağlığa Faydaları

Çörek otu yağı kremi içerdiği vitamin ve mineraller sayesinde astım, yüksek gerilim, boğazca ağrısı, ışınım hasarı, morfin bağımlılığı ve toksisite önleme, kimyasal silahlara karşı korunma, sedef hastalığı, parkinson hastalığı, karaciğer hastalığı, kolon kanseri, meme kanseri, şeker hastalığı, alerjik hastalıklara birebir iyi gelirken, hafızayı kuvvetlendirir, hormon dengesini sağlar ve böbrek safra taşını eritme özelliğine haizdir. Sizler de krem sayesinde istediğiniz her türlü sonucu almak için hemen siparişinizi verebilirsiniz.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )