çörek otu kremi Ürün Görseli

Çörekotu Yağı Kremi

Çörekotu Yağı Kremi
Nedir?
İnsan cildi, vücudu dış etkenlerden koruyan organik bir yapıdır ve çeşitli nedenlerden dolayı yıpranabilmektedir. Kuruluk, çatlama, kırışık gibi problemler cildin her bölgesinde görülebilir. Bu olumsuz etkileri yaşamamak için cilde düzenli olarak bakım yapmak gerekmektedir. Son yıllarda geliştirilen, kimyasal kremlere bir alternatif olarak bitkisel içeriği ile gelen çörek otu kremi, bu konuda oldukça yardımcı bir ana elemandır. Bu ürün sayesinde cildiniz daha nemli, yumuşak ve parlak olacaktır. Kullanıldığı andan itibaren etkisi hissedilir ve aynı zamanda cilde ferahlık kazandırır.
Nasıl Kullanılır?
Sıradan bir kremden farksız olarak kullanılan çörek otu kremiher duştan sonra düzenli olarak kullanıldığında cilde genel bir canlılık kazandıracaktır. Yıpranmış bölgeler için her gün uygulama da yapılabilir. Nemli cildinize iyice yedirmeniz yeterlidir. Sonrasında durulama yapmanıza gerek yoktur. Vücudun her bölgesinde rahatlıkla kullanılabilir. Duştan çıktıktan hemen sonra uygulanması, gözeneklerin açık olması sebebiyle daha verimli olacaktır ve kremin etkileri vücut tarafından daha hızlı bir şekilde emilecektir. Bu sayede daha yumuşak ve pürüzsüz bir tene kavuşabilirsiniz.
İçerik
Tamamen bitkisel bir içeriğe sahip olan çörek otu kremi, sade bir şekilde formüle edilmiş bir kremdir. İçerisinde gereksiz koku verici ve kimyasal bileşenler barındırmaz. Gücünü direkt olarak çörekotu bitkisinden ve bu bitkinin şifalı etkilerinden alır. Bunun dışında nemlendirici destekleyici bitkiler ile karıştırılmıştır ve insan sağlığı açısından uygun olmayan hiçbir içerik barındırmamaktadır.

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )